Potrzebna krew dla por. Wojciecha Kozłowskiego. Żołnierz Obrony Terytorialnej został ciężko ranny


Aktualnie trwa pilna zbiórka krwi dla por. Wojciecha Kozłowskiego.

Wczoraj, 30 lipca 2018 roku, porucznik Wojciech Kozłowski z 4. Warmińsko – Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej został ciężko ranny w wypadku.

Do zdarzenia doszło wczoraj, ok. godziny 6.20

W okolicach miejscowości Mingajny (woj. warmińsko-mazurskie) miał miejsce wypadek, w którym poszkodowany został nasz kolega, porucznik Wojciech Kozłowski.

W stanie bardzo ciężkim został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego w Elblągu

 


Potrzebna krew, każdej grupy. Można ją oddać w całej Polsce, ale żeby trafiła do Wojtka, należy podać konkretnie dla kogo jest.
Informacje, które należy podać:

Krew z przeznaczeniem dla:
Wojtek Kozłowski
Wojewódzki Szpital Zespolony w Elblągu
ul. Królewiecka 146
82-300 Elbląg”

Źródło: https://www.info.elblag.pl/31,54961,Trwa-zbiorka-krwi-dla-por-Wojciecha-Kozlowskiego-Zolnierz-Obrony-Terytorialnej-zostal-ciezko-ranny.html


Proponowane: Pierwsza pomoc w warunkach terenowych.

Każdy entuzjasta outdooru zna uczucie, gdy po ciężkiej i męczącej podróży dochodzi do swojego celu, ale z tą droga wiąże się pewne ryzyko.

Edward Abbey powiedział kiedyś: „Niech Twoje szlaki będą krzywe, kręte, samotne i niebezpieczne, ale będą prowadzić do niesamowitego widoku”. Te krzywe i kręte szlaki są wypełnione korzeniami i skałami, a zejście z utartych ścieżek to stworzenie dystansu między Tobą, a Twoim partnerem.


zbiórka krwi

Po więcej aktualności ze świata militariów, bushcraftu czy outdooru zapraszamy na www.survivalmag.pl.

Znajdziecie tutaj najnowsze aktualności i ciekawostki. Przeczytacie recenzje outdoorowych gadżetów. Odkryjecie ciekawe relacje oraz wywiady.

Share This:

Skomentuj

comments