Prawdziwy survival nie jest romantyczny ani idealistyczny. Jest przepełniony przemocą, brudny i niesprawiedliwy. W „oblężonym” mieście niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Poznaj zasady przetrwania. Obowiązkowa lektura dla każdego kto interesuje się survivalem miejskim.

Brutalna prawda o przemocy, śmierci i cierpieniu, którą musisz znać, by przetrwać w mieście. Prawdziwe przetrwanie (survival) nie jest romantyczne ani idealistyczne. Jest przepełnione przemocą, brudne i niesprawiedliwe. W mieście niebezpieczeństwo czyha na każdym kroku. Pozwól, żeby Selco zabrał Cię w ten świat. To swoistego rodzaju poradnik-pamiętnik, który każe inaczej spojrzeć na każdy aspekt przygotowań i walki o przeżycie. Poznanie zasad z książki ratuje życie i zdrowie dużo skuteczniej niż wymyślne techniki survivalowe.

survival w mieście

Książka, którą należy przeczytać, nawet jeśli nie jesteś preppersem czy survivalowcem. Jej autor nie boi się poruszać trudnych i kontrowersyjnych tematów, które zna z własnych przeżyć. Przy okazji obala wiele mitów survivalowych, daje też czytelnikowi konkretne, praktyczne wskazówki.

Premiera polskiego wydania już w sprzedaży! W wersji papierowej oraz jako ebook.

Autor: Selco Begovic
Tytuł oryginału: The Dark Secrets of SHTF Survival: The Brutal Truth About Violence, Death, & Mayhem You Must Know to Survive

Share This:

Skomentuj

comments