Dzisiaj na warsztat weźmiemy przydatny multitool od Meloontools. Breloczek miniaturowych rozmiarów, o świetnym wyglądzie będzie pięknym dodatkiem wizualnym np. do kluczy od mieszkania, ale oczywiście to nie wszystkie jego zastosowania.

Transalp 600 – bo właśnie o tym modelu będzie ten artykuł, stylizowany jest na motocykl. Wykonanie każdego szczegółu jest naprawdę na wysokim poziomie, a sam brelok prezentuje się wręcz przepięknie. Brelok jest w pełni Polskiej produkcji, żadna jego części nie jest importowana made in China. Breloczek jest kompaktowy , bardzo małych rozmiarów, przy tym bardzo twardy i wręcz niemożliwy do zniszczenia.

melontool x2

Zaprojektowany przez Melontools przedmiot jest idealnym sprzętem naprawczym dla każdego rowerzysty, survivalowca, maniaka EDC. Mieści w sobie wiele przydatnych funkcji. W sumie piwosze też będą z niego zadowoleni.

Co mieści w sobie?

-Kluczyk z oczkami o wymiarach 8, 10 oraz 13

-Oczko pod bit 1/4.

-Otwieracz do kapsli.

– Bit 1/4

Dodatkowo w zestawie otrzymujemy kilka uszczelek.

Produkt wykonany jest z nierdzewnej stali 420C, dodatkowo pokryty chromowaną powłoką. Twardość to 50 HRC.

Wymiary:

Długość: 67mm

Szerokość: 37mm

Grubość : 2mm

Waga: 19g

Brelok firmy Melontools towarzyszy mi już od dłuższego czasu i jest stałym elementem mojego EDC. Jest bardzo przydatny, pomagał często w czasie moich wypraw rowerowych i nie tylko wtedy. Stosunek jakości do ceny jest niebywały. Jeżeli myślisz zakupić minitoola to serdecznie polecam „zabawki” od Melontools. Naprawdę nie pożałujesz, gwarantuje.

źródło: www.wmeritum.pl

Share This:

Skomentuj

comments