W dniach 21 – 23.07.2017 roku odbyło się po raz trzeci doroczne spotkanie bushcraftowe, największa tego typu impreza o tak niszowym charakterze w naszym kraju.


Tym razem spotkaliśmy się w Zagrodzie Łużyckiej, domu Państwa Bożeny i Pawła Dudzińskich.

Spotkanie, jak co rok miało na celu integrować środowisko ludzi chcących nauczyć się odpoczywać na świeżym powietrzu.

Podczas spotkania były różnego rodzaju atrakce przewidziane przez organizatorów, jak na przykład, kucie i oprawianie noża, warsztaty rzeźbiarskie, warsztaty ogniowe, ostrzenie narzędzi przewidzianych do pracy w drewnie, pokaz kunsztu rzeźbiarskiego.

Oczywiście nie zabrakło także zabaw dla dzieci, których było dość sporo, jak na tak niszową imprezę, jak strzelanie z łuku, rzut oszczepem i inne.

Wieczorami oczywiście były wspólne ogniska, opowieści podróżnicze i nie tylko oraz codzienne koncerty, mające na celu pokazanie Ducha leśnego życia.

Uczestnicy poza miejscem mieli zapewnione ubezpieczenie, trzy kompletne posiłki dziennie, miejsca hostelowe dla rodzin z dziećmi, które miały ochotę z nich skorzystać, pełne sanitariaty, drewno na ogniska oraz salę zbiorczą do spania, w razie konieczności, potrafiącą pomieścić 25 osób.

Nieskromnie powiem, że nie spodziewaliśmy się takiego licznego przybycia naszych gości.

Impreza nie była reklamowana nigdzie poza blogiem, magazynem SurvivalMag oraz kanałami You Tube, Outrider i Pawła Dudzińskiego.

Bardzo dziękujemy wszystkim naszym gościom i każdemu z osobna za obdarzenie nas zaufaniem.

Dla nas najważniejszą informacją zwrotną jest informacja od uczestników Spotkania, a ta była zdumiewająco dobra, zwłaszcza, że osoby, które były po raz kolejny stwierdziły, iż co rok dźwigamy poprzeczkę coraz wyżej przed innymi organizatorami tzw. konwentów.

Bardzo cieszymy się, że Spotkanie Leśnych Ludzi nie jest przypadkowym „spędem” tylko uczestniczący w nim Ludzie przyjechali świadomie po wiedzę i niezapomniane wrażenia.


Bardzo dziękuję naszym sponsorom, firmom, Survival Kettle, Biuro Polowań Dan Hunt, SurvivalMag.pl, bushcraftpl.com, sklepowi z akcesoriami bushcraftowymi Marshalla, Bies Anoraki i oczywiście Preper Sklep, firmie współdziałającej szkoleniowo z Outrider.

Zapraszamy znowu 🙂

Share This:

Skomentuj

comments