Survival Kettle organizuje konkurs na zestaw EDC. Żeby nie było za łatwo, są dosyć nietypowe wymagania. Okazja dla Was do wykazania się kreatywnością. Szczegóły konkursu zostały przedstawione na filmie.


 


 

Zapraszam do zapoznania się z filmem z warunkami konkurs u:


PROSZĘ O DODAWANIE SWOICH PROPOZYCJI W ODPOWIEDZIACH NA POST KONKURSOWY (PONIŻEJ)

Chciałbym zaproponować wszystkim chętnym, wzięcie udziału w konkursie, na skomponowanie składników ekwipunku dźwiganego codziennie. Dla ułatwienia dodam, że składniki powinny mieścić się w tekturowej tubie jaka pozostaje po zużyciu papieru toaletowego.

Warunkiem wzięcia udziału jest dobranie takich składników, które zmieszczą się w tubie, następnie wysłanie zdjęcia z rozłożonymi komponentami na https://www.facebook.com/survival.kettle/ wraz z odpowiednim opisem.

Dla tych którzy nie posiadaja konta na facebooku, istnieje możliwość wysłania zgłoszenia ze zdjęciem i opisem na maila info@survivalkettle.pl

Do rozlosowania są 3 kuchenki Samotny Wilk tuba.

konkurs Survival Kettle

Zwycięzcy zostaną wyłonieni w trzech kategoriach:

1. najwięcej lajkow oddanych pod swoja propozycja na fejsbuku survivalkettla.
2. uniwersalność. Oceni to grono jurorów zajmująca się survivalem i bushcraftem. Sławomir Tyc szef http://www.survivalmag.pl/, Tomek Outrider Foryś spirytus movens grupy Bushcraft Poland.
3. fajność. Tutaj zwycięzce wyłonię osobiście, liczę na zaskoczenie mnie składnikami o ile nie będzie to trotyl, lont i zapalnik.

Konkurs trwa do 17 października 2016

Zapraszam do wzięcia udziału oraz subskrybowania kanału. Czekam również na komentarze i pomysły, aktywni użytkownicy mogą liczyć na nagrody.


Share This:

Skomentuj

comments