II Międzynarodowy Zlot Survivalowy

Jeśli jeszcze nie macie planów na czerwcowe weekendy, to rezerwujcie sobie czas w dniach 16-18.06.2017! Na Poligonie Sołtysowice we Wrocławiu odbędzie się już II Międzynarodowy Zlot Survivalowy, na którym możecie spędzić niesamowite 3 dni.


plakat_czerwiec_sredniy

Na co możecie liczyć przyjeżdżając na II Międzynarodowy Zlot Survivalowy? Na pewnie nie na nudę. Organizatorzy przygotowali bardzo szeroką ofertę dla uczestników.

Przez 3 dni odbędą się liczne prelekcje, które na pewno zainteresują miłośników militariów, broni palnej, prepperingu oraz pasjonatów survivalu i bushcraftu. Program Zlotu przewiduje m.in.:

  • warsztaty dotyczące coraz popularniejszej broni czarnoprochowej
  • warsztaty z posługiwania się, budowy, techniki składania i rozkładania broni palnej
  • zajęcia poruszające zagadnienia z zakresu survivalu zielonego, miejskiego oraz militarnego
  • szkolenia z budowy i posługiwania się łukiem klasycznym i bloczkowym
  • konkurs rzutu nożem oraz toporkiem
  • prelekcje dotyczące kuchni survivalowej

… i wiele wiele innych.

dav

dav

Na terenie poligonu znajdziecie strzelnicę, gdzie będzie okazja do zapoznania się oraz poćwiczenia z bronią czarnoprochową oraz z replikami ASG i sprzętem paintballowym. Dla grupy zainteresowanych będzie możliwość wyjazdu na strzelnicę, gdzie będzie można potrenować z bronią palną. Osoby zainteresowane tematyką off-road będą miały sposobność podziwiania w akcji quadów przeprawowych oraz pojazdów wojskowych. Dodatkowo w trakcie Zlotu będą się odbywać liczne konkursy z wartościowymi nagrodami.

Aby nie zabrakło siły i energii do uczestniczenia we wszystkich zajęciach, na miejscu znajdzie się stoisko cateringowe dla uczestników, czyli prawdziwa kuchnia polowa z grochówką, gdzie w sobotę, każdy z uczestników będzie mógł się najeść do syta. Dodatkowo przez cały czas będzie ogólnie dostępna gorąca woda. Dla tych, którym będzie mało, w trakcie Zlotu, organizatorzy przewidzieli oprawianie dzika i wieczorne wielkie ognisko.ART2art6

Wśród zaproszonych gości znalazło się dwóch znanych światowych producentów noży. Na Zlocie pojawią się przedstawiciele firmy Ganzo oraz Morakniv. Zlotowicze będą mieli również okazję do spotkania się z przedstawicielami marki Fenix – renomowanej firmy produkującej latarki. Będzie możliwość spotkania się z nimi oraz zapoznanie się bliżej z ich produktami. Dodatkowo na Zlocie pojawią się inne stoiska handlowe, na których będziecie mogli zobaczyć sprzęt survivalowy oraz sprawdzić jego działanie w praktyce.

maxresdefault MORAKNIV-COMPANION-KNIFE-1024x450fenix-pd35-feature

Od strony organizacyjno-noclegowej organizatorzy również zadbali, aby uczestnikom niczego nie zabrakło. Do dyspozycji oddali ogromny teren biwakowy – goście mają do wyboru teren płaski oraz zadrzewiony wg własnych preferencji. Przy własnym obozowisku można będzie rozpalić swój ogień. Dla przyjezdnych został wydzielony parking, który spokojnie pomieści wszystkie samochody.

dav

Przy polu noclegowym zostanie także ustawiona tzw. stacja ładowania – będziecie mieć możliwość darmowego naładowania telefonów, aparatów fotograficznych, latarek, itp. Stacja będzie w stanie obsłużyć kilkadziesiąt urządzeń naraz.

ART4

Wszystkie wymienione atrakcje – warsztaty, prelekcje, strzelnicę, posiłek uczestnicy otrzymują w ramach wejściówki w cenie 95 zł za 3 dni pobytu na Zlocie.

Zapisywać się możecie bezpośrednio pod nr telefonu: 504 996 615

 

Dzieci do lat 12 – 20 zł.

Ubezpieczenie NWW uczestnika we własnym zakresie.

Zapraszamy serdecznie! Widzimy się w dniach 16-18.06 na Poligonie Sołtysowice!

—->>>> Adres: Wrocław, ul. Redycka 71 

—->>>> Wskazówki dojazdu: Mapa Google

„Koczowniczy styl życia jako styl bycia”

Zapraszamy również do zapoznania się z relacją z poprzedniego Zlotu, który odbył się w marcu!

ART5

Share This: