Wkrótce premiera Homefront: The Revolution – gry wojennej, której scenariusz może okazać się rzeczywistością. Żyjąc w tak niespokojnych czasach, kiedy konflikty na arenie międzynarodowej stają się z dnia na dzień ostrzejsze, a obszar walk zbrojnych przenosi się także na tereny Europy Wschodniej, kwestia wybuchu wojny może nie być już jedynie scenariuszem kolejnego filmu fantastycznego. W tej ciszy przed burzą warto zastanowić się czy jesteśmy gotowi, aby stawić czoła niebezpieczeństwu i z bronią w ręku, stanąć ramię w ramię do walki o przyszłość narodu, a może nawet całego świata.


Homefront: The Revolution to nowe podejście do wydanej w 2011 roku strzelaniny. Nie jest to jednak zwyczajna gra FPS, w której jedynym celem jest eliminacja wroga. Homefront: The Revolution przedstawia alternatywną historię świata – wizję konfliktu zbrojnego pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Koreą Północną. Gracz stoi po stronie sił partyzanckich, których celem jest wyzwolenie ludności amerykańskiej spod okupacji wroga, nawet za cenę wybuchu krwawej rewolucji.

Gra opowiada historię niedalekiej przyszłości. W 2029 roku Filadelfia od blisko dwóch lat znajduje się pod brutalną okupacją azjatyckiego wroga. Obok wszechobecnych dronów i sterowców, w powietrzu unosi się także widmo rewolucji. Ludność amerykańska coraz śmielej podnosi okrzyki nawołujące do powstańczej mobilizacji. Przychodzi czas zmian, w którym każda pomoc jest potrzebna, aby wspólnymi siłami wyzwolić kraj spod panowania totalitarnych rządów Korei Północnej.

HF-TR ANNOUNCE SCREEN 4

Główną zaletą gry jest hiper realne przedstawienie wizji alternatywnej rzeczywistości. Jako członek ruchy partyzanckiego, gracz musi kooperować z innymi bohaterami historii, bowiem losów świata nie uda mu się zmienić w pojedynkę. Każde działanie wywołuje reakcję – opóźnienie grupy, podjęcie złej decyzji, czy dokonanie błędnego wyboru niesie za sobą szereg konsekwencji. Nie bez znaczenia jest także dobór odpowiedniego sprzętu i broni. Do dyspozycji są supernowoczesne modele broni, które dodatkowo można modyfikować i ulepszać na wszelkie sposoby. Dużym utrudnieniem jest brak samoodnawiającej się amunicji. O systematycznym uzupełnianiu magazynku gracz musi pamiętać przez cały czas, zabierając naboje z ekwipunku poległych żołnierzy. Znajomość partyzanckich technik walki i prowadzenia wojny podjazdowej może okazać się niezbędna do ukończenia najtrudniejszych misji.

Homefront: The Revolution to solidna dawka prawdziwej męskiej rozrywki. Nie jest to tylko kolejna gra o tematyce wojennej, ale pozycja, która skłania do zastanowienia się nad kondycją współczesnego świata w kontekście ewentualnego wybuchu konfliktu zbrojnego. Na wagę złota może okazać się opanowanie technik survivalowych, wiedza militarna czy doświadczenie wojskowe. W Homefront: The Revolution będziesz mógł sprawdzić czy twoja strategia przyniosłaby zamierzony efekt w rzeczywistości.

Już teraz możesz zobaczyć, co czeka na ciebie w świecie Homefront: The Revolution

Wydawnictwo Techland jako oficjalny partner firmy Koch Media/Deep Silver na rynku polskim, dołącza do planu wydawniczego grę Homefront: The Revolution. Premiera przewidziana jest na 20 maja tego roku. Gra będzie dostępna na platformie PC (159,90 zł) oraz PS4 i Xbox One (259,90 zł).

Na koniec chcemy poinformować Was, że z racji zostania patronem medialnym gry Homefront: The Revolution wkrótce pojawią się kolejne materiały związane z tym tytułem.

Share This:

Skomentuj

comments