Dołącz do naszego grona redaktorskiego

Portal SurvivalMag powstał z myślą o ludziach, którzy są zainteresowani tematyką survivalu, bushcrafu, militariów oraz tematów pokrewnych.

SurvivalMag powstał dla Was i jest przez Was tworzony.

Ideą jaka nam przyświeca jest popularyzacja stylu życia opartego na zaradności, samodoskonaleniu się oraz ciągłym poszerzaniu horyzontów. Chcemy, aby wasza wiedza i umiejętności zostały pokazane szerszemu gronu odbiorców – wszakże nikt nie jest ekspertem we wszystkich dziedzinach.

Jeśli prowadzisz bloga lub kanał na YouTube o tematyce survivalowej, outdoorowej, militarnej czy blisko z nimi związanej zapraszamy do współpracy. Zapraszamy także osoby, które własnej platformy do publikacji nie posiadają, a chcą spróbować swoich sił. Wasza twórczość zostanie pokazana ludziom, którzy chcą zgłębiać te zagadnienia, czytać recenzje i być na bieżąco z wydarzeniami ze środowiska. Udostępniamy platformę, na której możecie promować swoje nazwisko, swoje blogi i kanały YouTube i czuć satysfakcję, że wasza praca jest doceniana przez czytelników, jednocześnie zwiększając zasięg odbiorców waszych własnych stron.

tlo_fb2

Kształt, zawartość i przyszły portalu zależy od Was.

Do tej pory regularnie publikujemy artykuły:

  • Mordena – prowadzącego kanał YouTube Postapokaliptycznie PRZEZ ŚWIAT
  • Katarzyny Mikulskiej – znanej polskiej zielarki
  • Jakuba Dudy – prowadzącego blog Kolory Herbaty
  • Sławomira Tyc – prowadzącego sklep Militarus i właściciela SurvivalMag
  • Dariusza Wójcika – właściciela marki Survival Kettle
  • Pawła Jastrzębskiego – Mistrza Polski w łucznictwie terenowym
  • Andrzeja Turczyna – Trybuna broni palnej i aktywnego działacza ROMB
  • Szymona Szarego – polskiego podróżnika

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego grona i publikować swoją twórczość na portalu SurvivalMag napisz do nas na kontakt@survivalmag.pl i przedstaw swoją osobę – jaką tematyką się zajmujesz, czy prowadzisz własny blog lub kanał YouTube i w jakiej formie chciałbyś/chciałabyś pokazać się na portalu. Jesteśmy otwarci na wszelkie przejawy Waszej aktywności.

Pozdrawiamy i do usłyszenia

Zespół SurvivalMag

Share This: